O NAS

Firma projektowo wykonawcza działająca na terenie podlasia i województw ościennych. Zajmujemy się kompleksowo całym procesem budowlanym od projektów elektrycznych, uzgodnień międzybranżowych, dokumentów formalno prawnych, pozwoleń na budowę po wykonawstwo i realizację zamierzenia budowlanego.

Nasza Historia

Instalacje Elektryczne Wykonujemy Od 1997

Projekt instalacji elektrycznej jest jednym z elementów dokumentacji budowlanej. Musi zawierać podstawowe parametry, rozwiązania oraz schemat instalacji. Bardzo często zdarza się, że plan instalacji, przygotowany bez udziału jej przyszłych użytkowników, jest przez nich modyfikowany już po wykonaniu instalacji. Czasami, poprawki są tak duże, że instalacja elektryczna w domu musi zostać zaprojektowana jeszcze raz. Dla tego, aby nie popełniać podstawowych błędów należy projektowanie powierzyć firmom które, profesjonalnie zajmują się procesem budowlanym od samego początku. Wówczas unikamy najczęściej popełnianych błędów.

Projekt instalacji elektrycznej powinien być sporządzony przez fachowca z uprawnieniami. Aby jednak właściwie rozmieścić oprawy oświetleniowe i gniazda wtyczkowe oraz prawidłowo zaplanować trasy przewodów elektrycznych, musi on mieć dostęp do projektu przyszłych wnętrz. Jeśli nie do dokładnego, to przynajmniej orientacyjnego.

 Serwis Elektryczny

W naszej firmie pracują najlepsi w Białymstoku elektrycy, którzy dokładnie wykonują wszystkie polecone im zadania. Spośród innych firm wyróżnia nas szybka realizacja zlecenia, profesjonalizm. Dostępność, lata praktyki naszej firmy to gwarancja najwyższej jakości usług. Solidność, doświadczenie to nasza domena.

Referencje

Projekt instalacji elektrycznej oraz wykonawstwo centrum symulacji medycznej w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku. Jako jedno z pierwszych w polsce w prywatnej szkole medycznej. Symulacja medyczna jest metodą edukacyjną polegającą na stwarzaniu możliwości nauki przez doświadczenie w kontrolowanym środowisku.  

WYŻSZA SZKOŁA MEDYCZNA

RED-BUD firma zarządzająca nieruchomościami, która powierzyła nam prace projektowe dotyczące modernizacji instalacji zasilających głównych pionów lokatorskich wewnątrz bloków mieszkalnych. Zwiększająca się ilość urządzeń gospodarstwa domowego w naszych domach i roszące w związku z tym zapotrzebowanie na moc elektryczną powoduje, że konieczna staje się wymiana instalacji elektrycznej.

Red-Bud

Projekty zlecane przez firmę GRAF, która obdarzyła nas dużym zaufaniem i profesjonalnym podejściem do tematu zawierają w sobie duży wachlarz usług. Począwszy od instalacji nisko-prądowej, jak strukturalna, alarmowa, domofonowa, do wysoko-prądowej. Dla tego jesteśmy stałym partnerem i współpracujemy już razem od 16 lat.

Graf

Projekt zasilania Pracowni Angiografii w Szpitalu Ogólnym  w Grajewie został zaprojektowany przez naszą firmę na zlecenie firmy STUDIO A. Projekt swym zakresem obejmował:

  • instalację rozdziału energii elektrycznej,
  • instalację oświetlenia podstawowego,
  • instalację oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego,
  • instalację gniazd wtykowych ,
Studio-A